Skip to main content

Rekrutacja na wokalistę

Osoby decyzyjne

Obecnie rekrutację sprawdzają Elven (@elventhiefu), Catlyn (@catlyn.) i Oldie (@.oldie) - to oni podejmują decyzję o nadaniu rangi.

Przebieg rekrutacji

Jeśli już wiesz, jaką piosenką chcesz się pochwalić, przygotuj:

  • surowy wokal
  • miks
  • link do oryginalnej piosenki

Plik pierwszy, surowy wokal, to nagranie Twojego głosu (tylko i wyłącznie), które w żaden sposób nie było modyfikowane (bez postprodukcji, tj. nieodszumione, niewyrównane, bez nałożonych efektów etc.). Plikiem drugim jest miks, który MUSI ZAWIERAĆ WOKAL Z PIERWSZEGO PLIKU oraz podkład (to jest bardzo ważny warunek i musi zostać spełniony – nie przyjmujemy dwóch różnych próbek w obydwu plikach).

Piosenka powinna być wykonana po polsku i trwać minimum 1,5 minuty. Pliki możesz wysłać jako linki do hostingu, np. gdrive.

Przygotowane materiały umieść w swoim poście rekrutacyjnym. Gdzie założyć taki wątek? Na Discordzie NanoKarrin, na forum "Rekrutacja NK".

Wynik rekrutacji pojawi się w formie wiadomości w założonym przez Ciebie wątku. Jeśli nie odpiszemy po dwóch tygodniach, przypomnij się. Też jesteśmy ludźmi, mamy mnóstwo spraw na głowie, możemy po prostu zapomnieć.

Jaki może być wynik rekrutacji?

Pozytywny

Otrzymujesz rangę Wokalisty NK. Posiadasz umiejętności wokalne oraz dobry mikrofon.

Negatywny

Nie otrzymujesz rangi Wokalisty NK. Rekrutacja może być odrzucona z trzech powodów:

  • brak umiejętności wokalnych
  • brak dobrego mikrofonu (=jakość nagrań uniemożliwiająca branie udziału w projekcie)
  • zamieszczone nagrania nie są zgodne z instrukcją (np. nagranie pierwsze mające zawierać surowy wokal zostało wyrównane)

Powodzenia!